Jdi na obsah Jdi na menu

18. 10. 2011

Hutiské Áčko veze ze Slavičína 3 body.

Hutisko může poděkovat nejen střelecky disponovanému Blaževičovi, ale hlavně skvěle chytajícímu Horákovi za to, že veze ze Slavičína plný bodový zisk. Hostující brankář se překonával. V 18. minutě zázračně vyškrábl z šibenice Fojtíkův přímý kop. Hosté představili čerstvou posilu, dlouhodobě zraněného Robina Křenka, který absolvoval již operační zákrok, nahradil na pozici druhého stopera na přestup příchozí Petr Kaša z Frenštátu. Vyrovnaný první poločas přinesl pro hosty gólovou radost ve 42. minutě, kdy Škopek našel přesně centrem Blaževiče a jeho volej neměl chybu – 0:1. Po přestávce mohl hned ve 49. minutě rozhodnout Škopek, ale při samostatném úniku na brankáře si moc předkopl míč. V 60. minutě zahrál v pokutovém území rukou Petr a domácí mohli z penalty srovnat. Jenže Horák ukázal, v jaké fazóně ho zastihlo toto utkání, a penaltu kryl. Top hosty nastartoval k aktivitě a definitivnímu rozhodnutí. V 63. minutě Špirko uvolnil Blaževiče, který při zakončení zvolil jistotu valašského bodla – 0:2. V závěru mohli ještě skóre navýšit střídající Jakub Mikulenka a debutující, teprve 16 letý Robert Fiurášek.